Przejdź do menu Przejdź do treści

Jesienna edycja Targów Pracy 2023 pn. „Zostań architektem swojej kariery”

Serdecznie zapraszamy do udziału w edycji hybrydowej Targów Pracy 2023 – „Zostań architektem swojej kariery” organizowanych przez Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami UKEN.

W ramach Targów przewidziano:

– wirtualny przegląd ponad 25 firm i instytucji z różnych branż (m.in. telekomunikacyjnej, edukacyjnej, IT, e-commerce, marketingowej, outsourcingowej, prawnej, administracji publicznej i pozarządowej)

– 29.11 – 7 webinarów i 30.11 – 3 certyfikowane warsztaty stacjonarne z przedstawicielami konkretnych firm, m.in. AON, Shell, ABB, No Fluff Jobs, Pracuj.pl, Animator i inni,

– aktualne oferty pracy firm – wystawców,

– FotoCV Point – miejsce, gdzie studenci i studentki mogą zrobić profesjonalne zdjęcie do CV/uzupełnienia profilu na LIn https://targipracyup.up.krakow.pl/fotocv-point/.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy odwiedzić stronę: targipracyup.up.krakow.pl/ i zapoznać się z ofertą wystawców – firm i instytucji.  

Natomiast, aby dokonać zapisu  na webinary i warsztaty z przedstawicielami firm, należy zapisać się pod konkretnym wydarzeniem w zakładce: https://targipracyup.up.krakow.pl/webinary-i-warsztaty-2023/.

Zapraszamy do dołączenia w wydarzeniu na fb: https://fb.me/e/upMxk35YB

Archiwa