Przejdź do menu Przejdź do treści

Zaproszenie na konferencje

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w krajowej konferencji naukowej pt. Aktualne uzależnienia dzieci, młodzieży i dorosłych.

Konferencja odbędzie się 5 czerwca 2023r. (poniedziałek) w formie zdalnej z wykorzystaniem platformy Teams.Osoby zainteresowane proszone są o wypełnienie formularza do 25 maja 2023r.Link do formularza: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeya0v4EuuA30IvTNV9X5Q3_WT1T44UqQMISQ3ExflM4ThSIw/viewform

Celem konferencji jest wymiana doświadczeń, próba wskazania nowych obszarów badawczych, integracja środowiska naukowego oraz dyskusja nad aktualnymiproblemami rozwoju teorii i praktyki, w ramach wskazanych obszarów tematycznych.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zapraszamy do zgłaszania swojego uczestnictwa w formie czynnej lub biernej do 25 maja 2023r. poprzez wypełnienie formularza. Wydarzenie odbędzie się w formie zdalnej z wykorzystaniem platformy Teams.

Organizatorem konferencji jest Koło Naukowe Pedagogów i Animatorów Zabawy UMCS.Serdecznie zapraszamy i liczymy na Państwa obecność.

 

PDF Plakat KNN „Aktualne uzależnienia dzieci, młodzieży i dorosłych” (1)

Archiwa