Przejdź do menu Przejdź do treści

Dzień otwarty UP

25 kwietnia 2023 roku odbędzie się stacjonarny Dzień Otwarty Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Zapraszamy od 9.00 do 14.00 do naszej Auli Głównej (ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków).

W takcie dnia otwartego maturzyści oraz osoby zainteresowane będą mogły poznać naszą bogatą ofertę edukacyjną. Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie umożliwia studiowanie na blisko 70 kierunkach i 200 specjalnościach.

Na stoiskach czekać na Was będą przedstawiciele 19 instytutów, którzy przedstawią szczegółowo ofertę studiów oraz odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące rekrutacji, programu studiów oraz kwestii, które budzą Waszą wątpliwość. Tego dnia będziecie też mieli okazję wziąć udział w różnego rodzaju wydarzeniach, oferowanych przez Uniwersytet. Ich szczegółowy program poznacie już wkrótce.

Będziecie się mogli także spotkać z przedstawicielami Samorządu Studentów, organizacji studenckich i kół naukowych, a także pracownikami Biura Rekrutacji, Działu Spraw Studenckich, Biura ds. Osób z NIenosprawnościami, Biura Karier i Współpracy z Absolwentami i Działu Promocji. Poznacie zasady rekrutacji, system stypendiów oraz dowiecie się jak zamieszkać w jednym z naszych domów studenckich.

Zapraszamy Licealistów, Maturzystów, Nauczycieli i Doradców zawodowych.

Wiele możliwości
Twój wybór
Twoja Uczelnia

 

Archiwa